Kreducloud.com. У департаменті освіти і науки Кривого Рогу розповіли про портал дистанційного навчання

ОСВІТА
31.03.20 - 14:12

Нещодавно у Кривому Розі розробили і запустили портал для дистанційної освіти школярів. Про його роботу розповіли у міському департаменті освіти і науки.

Цей ресурс включає багато корисної інформації, що стане у пригоді учням, учителям та батькам. 

 

«Під час запровадження карантинних заходів, постала проблема введення дистанційної освіти для наших учнів. Тому було ініційовано створення освітнього порталу. Наразі портал функціонує, відбувається поповнення матеріалами. Він дуже зручний, там розбито все за темами, класами, є підготовка до ЗНО. Над наповненням порталу працює велика кількість педагогів, кожну тему розписують для учнів, вчителів. За кожною темою закріплюють відеоматеріали, тести, додаткові матеріали. Дуже зручно батькам, відкривши портал, звернутися до теми, яку наразі вивчають в школі, і використати матеріал, прикріплений до цієї теми. Нас радує статистика відвідувань», – розповіла директорка департаменту освіти і науки Тетяна Кріпак.

 

Портал функціонує лише кілька днів, проте налічує вже 4,5 тисячі користувачів.

 

Крім цього, учні можуть завітати на сайт міського Інноваційно-методичного центру

 

Як ми писали, з 6 квітня в Україні стартує освітній проєкт "Всеукраїнська школа онлайн" - 40 педагогів з Києва на час карантину стануть вчителями для всієї України.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: