Кредит на власне житло за міською програмою отримали 29 криворізьких молодих родин

СОЦІУМ
30.01.20 - 9:55

29 молодих сімей у Кривому Розі отримали кредит на власне житло за програмою пільгового довгострокового кредитування, яка працює в нашому місті вже понад 10 років, – повідомляє міське управління преси та внутрішньої політики.

На будівництво (реконструкцію) та придбання житла молодим сім’ям виділяють кошти з міського бюджету.

 

«Щороку в міському бюджеті передбачають кошти для надання пільгових довготермінових кредитів молодим сім’ям на придбання житла. Торік направили 935 876 гривень для двох молодих сімей. У 2020-му році виділять майже 1 мільйон гривень», – зазначила директорка департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Світлана Лавренко.

 

У місті мешкають понад 47 тисяч молодих сімей. Правом на отримання кредиту користуються молоді сім’ї та одинокі молоді громадяни (самотні – до 35-ти років; сімейні – до 35-ти років; неповна сім’я – до 35-ти років), які перебувають на обліку у райвиконкомах з питань відсутності житла або поліпшення житлових умов.

 

Для взяття на облік, необхідно зібрати документи як для кандидата у позичальники: заяву; документ, який посвідчує особу (копії паспортів чоловіка та дружини); довідку про склад сім’ї; довідку про час перебування на квартирному обліку для громадян, які проживають у містах та селищах міського типу (квартирний облік у виконкомі районної ради); довідку з місця роботи (де, ким працюють, заробітна плата за 6 місяців); копію свідоцтва про шлюб; копію свідоцтва про народження дитини (дітей); ідентифікаційний код (копії чоловіка, дружини).

 

Оформлення документів для отримання кредиту належить до функції Дніпропетровського регіонального управління  «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву». Після оформлення всіх документів, кандидати у позичальники перебувають у рейтинговому списку Державного фонду кредитування.

 

«Щороку регіональне управління надає нам кандидатуру, яка у списку під № 1 для кредитування містом за рахунок бюджетних коштів. Так, торік багатодітна родина Винокурових скористалася міською програмою і придбала трикімнатну квартиру. Відповідно до постанов Кабміну, багатодітні повертають лише 50 % від вартості житла, інші 50 % бере на себе місто», – пояснила Світлана Лавренко.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: