Криваве шоу. В окупованому Криму розважаються смертельними боями левів. Фото, відео

РЕЗОНАНС
26.04.19 - 11:02

В окупаційному Криму розважаються боями левів.

У сафарі-парку "Тайган", який належить скандальному директору ялтинського зоопарку Олегу Зубкову, щороку 20 квітня відбуваються бої левів за самок та територію.

 

За кривавим дійством спостерігають люди (діти у тому числі), робляться ставки, "левина корида" активно висвітлюється так званою "пресою", - повідомляє видання "Captive Wildlife Watchdog" у Фейсбук.

 

Місцеві "журналісти" з насолодою впритул знімають бійки, поранення та смерті тварин. На одному з фото - помираюча після боїв левиця.

 

Крім того, колаборанта Олега Зубкова та його сафарі-парк давно підозрюють у незаконній торгівлі дикими тваринами.

 

Видання "Captive Wildlife Watchdog" висловило обурення варварськими "розвагами"  на окупованих територіях:

 

"20 квітня у Криму влаштували подію, яку можна описати тільки як кривава битва до смерті. На очах у публіки леви загризають один одного в боротьбі за території та самок.

Щороку у кривавому сафарі беруть участь до десяти левів. Багато тварин уже загинули. Дорослі та діти стають свідками жахливого заходу. Глядачі роблять ставки на цих "виставах", як у спорті. Це жахлива форма жорстокого поводження з тваринами.

ЗМІ роблять фото для своїх статей, а керівництво півострова залишається байдужим. 

Сам же Зубков, виправдовуючись, називає бої звичайною  "левовою прогулянкою" .

 

"Хто там з піною доводив, що Зубков «рятує» тварин? - коментує подію у Фейсбук працівниця Київського зоопарку, начальник відділу наукових досліджень і міжнародної співпраці Марина Шквиря. - Ось до цього і призводить відсутність контролю за утриманням диких тварин в неволі. Некомпетентні «рятувальники-розмножувачі» і їх «рекреаційний туризм».

 

Нагадаємо, в Україні за жорстоке поводження з тваринами можна поплатитися власними грошима або й свободою. За особливу жорстокість загрожує від 5 до 8 років позбавлення волі.

 

Насильство, порушення правил утримання та залишення напризволяще карається штрафом від 3400 до 5100 гривень. Тварину при цьому забирають у власника. Якщо тварин дві або більше, то сума штрафу збільшується до 8500 гривень, а господарю загрожує до 15 діб арешту.

 

Умисне знущання, яке закінчилося каліцтвом чи смертю тварини, а також нацькування тварин одна на одну тягне за собою до 6 місяців або до 3-х років виправного центру.

Знущання у присутності дітей карається законом від 3 до 5 років позбавлення волі. Якщо дії були вчинені з особливою жорстокістю – термін ув’язнення збільшується до 8 років.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: