«Кривбас-84» потрапив у 1/2 фіналу Кубка голови ДніпроОДА, здолавши дніпровський «Лідер»

09.10.20 - 14:31

Невдовзі одна з аматорських команд регіону отримає футбольний кубок від голови ДніпроОДА і приз у 1,5 млн. гривень на будівництво нового міні-стадіону для тренувань. Нині визначили півфіналістів турніру, - повідомив начальник управління молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Пшеничников.

У чвертьфінальних матчах зустрілись вісім кращих збірних області. Спортсмени показали справжній видовищний футбол та забили понад 30 голів.

У 1/2 фіналу змагатимуться «Агросфера» (Юр’ївка) - ДЮСШ №1 «Кривбас-84» і ФК «Томаківка» - ФК «Олімп» (Кам’янське).

У грі-відповіді чвертьфіналу наша команда «Кривбас-84» впевнено переграла дніпровський «Лідер» з рахунком 3:0.

Як ми писали, у першому матчі 1/4 фіналу Кубка голови ДніпроОДА криворіжці переграли суперників на виїзді з рахунком 5:1.

Фото зі сторінки ФК «Кривий Ріг» та ДніпроОДА.