Кривбас Open. За Кубок мера з бально-спортивних танців змагалися 700 пар з усієї України

КОНКУРС
13.05.19 - 15:47 520

12 травня у Палаці молоді та студентів відбувся дев’ятий відкритий чемпіонат з бально-спортивних танців «Кривбас Open» на Кубок мера. За європейською та латиноамериканською програмами змагалися 700 пар.

Учасники з усієї України танцювали ритмічне ча-ча-ча, запальну самбу, пристрасний пасодобль, кружляли у віденському вальсі.

«Завдяки тренерам, батькам, спортсменам розвивається цей вид митецтва і стає кращим. Я вдячний усім областям України за те, що делегують своїх учасників на наш чемпіонат», – зазначив міський голова Юрій Вілкул.

Традиційно організаторами турніру стала пара криворізьких тренерів – Володимир Шульга та Поліна Луковська. Вони кажуть – бальні танці постійно змінюються.

«Вони стають дедалі спортивнішими, але ми намагаємося зберегти цю нотку мистецтва, і тому на турнірі присутній барабанщик Антон Петренко, який живою музикою додає драйву нашим учасникам», – розповідає Поліна Луковська.

Феєрію грації та краси створювали на паркеті близько 20-ти танцювальних клубів із Кривого Рогу. Єгор та Аліса борються за танцювальний «Оскар» вдруге. Бальники переконані, що запорукою успіху є взаєморозуміння в парі.

«Ми були на чемпіонаті у Херсоні і вибороли перше місце. Був дуже майстерний тренер, який добре готує до змагань», – діляться переможці чемпіонату Владислав Луговий та Дар'я Захаревич з Миколаєва.

Відзначимо, чемпіонат «Кривбас Open» на Кубок міського голови по праву увійшов до низки найпрестижніших танцювальних конкурсів.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: