Кривбас приймав Одесу в домашньому матчі баскетбольної Суперліги Windrose

10.12.21 - 10:40

9 грудня о 18:00 в СК КНУ відбувся баскетбольний матч Кривбас – Одеса, 11-го ігрового тижня регулярного чемпіонату Суперліги Windrose.  Кривбасу не вдалося подвоїти перевагу в сезонній серії з одеситами, в цьому протистоянні поки що виграють гості — 80:69.

На старті матчу команди обмінялися ривками, в результаті яких 2-очкову перевагу після першої чверті отримали гості. Одеса мала трохи кращий відсоток реалізації кидків з гри та зіграла агресивніше, пробивши за першу чверть 7 штрафних.

Суперники провели дві однакових за наповненням  і за рахунком десятихвилинки. На велику перерву команди пішли з перевагою одеситів у 4 очки.

Після перерви Кривбас чіплявся за інтригу, але вперед так і не вийшов. На старті заключної чверті гості вирвалися вперед.

Найкращим гравцем матчу став Томс Лейманіс. Він набрав 21 очко, реалізувавши 5/10 двоочкових, 2/4 триочкових та 5/5 штрафних. Також в активі латвійця 3 підбирання та 2 передачі (РЕ 20).

11 грудня в СК КНУ  Кривбас зіграє проти Хіміка (м. Южне).