«Кривбасводоканал» пропонує містянам новий комплекс геодезичних послуг

КОРИСНО
09.10.19 - 13:08 385

Нещодавно «Кривбасводоканал» запровадив нові послуги для криворіжців. Відтепер мешканці Кривого Рогу можуть отримати весь комплекс сучасного геодезичного обслуговування в одному місці, - інформує підприємство.

Комунальники пишуть, що раніше абонентам доводилося замовляти топозйомку території під час розробки проєктів або актуалізувати топогеодезичну документацію у різних компаніях. Це займало багато часу та створювало незручності. Тепер весь пакет технічних документів можна отримати в одному місці.

 

Проблемні ділянки та мережі постачальників інших комунальних послуг: газу, електричного струму, тепла та зв’язку тепер можна виявити швидко і достовірно за допомогою високоточного електронного тахеометру та трасошукача нового покоління.

 

А нещодавно в арсеналі геодезистів з’явилась новинка – двочастотний GPS-приймач, який з високою точністю визначає місцеположення точок на землі з допомогою супутника.

 

«Заощаджуйте свої гроші і час, замовляйте повний пакет технічної документації у «Кривбасводоканалі». Наші фахівці  нададуть вам кваліфіковану консультацію і розроблять необхідну документацію відповідно до актуальних нормативів у найкоротші строки», - зазначають на підприємстві.

 

Замовити послугу можна особисто за адресою: вулиця Єсеніна, 6а.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»