Кривбасводоканал відключив воду ЖБК «Восток 22» по Матусевича, 30. Коментар підприємства

        4 жовтня Кривбасводоканал обмежив ЖБК «Восток 22», що на Матусевича, 30, у водопостачанні через борг понад 100 тисяч гривень.

Ще у 2006 році між ЖБК «Восток 22» та КП «Кривбасводоканал» був підписаний договір про надання послуг з централізованого постачання холодної води і водовідведення. З цього моменту почали діяти права та обов'язки двох юридичних осіб.

Враховуючи те, що  ЖБК «Восток 22» була накопичена заборгованість за надані послуги у сумі більше 100 тисяч гривень, комунальне підприємство ще у 2017 році звернулось до суду з позовом про стягнення боргу.

Обставини, на які посилався водоканал, були підтверджені матеріалами справи та не спростовані відповідачем. Тому суд дійшов висновку про правомірність вимог позивача.

Відповідно до умов договору, постачальник послуги має право тимчасово забороняти (зупиняти) подачу води споживачу за систематичну неоплату послуг з питного водопостачання та водовідведення.

Підприємство неодноразово попереджало ЖБК про можливість негативних наслідків у разі невиконання рішення суду.

Запропоновано було і договір реструктуризації боргу, який не виконувався.

"КП «Кривбасводоканал» не може дозволити боржникам у ситуації дефіциту ресурсів на оновлення трубопроводів отримувати послугу за рахунок інших споживачів, які вчасно сплачують за воду, - коментує ситуацію прес-служба підприємства. - Вірогідно, що спроби політичних діячів маніпулювати ситуацією з будинком по вул. Матусевича, 30 є популізмом. 8 жовтня частина мешканців вказаного будинку відвідала КП «Кривбасводоканал», де керівництвом підприємства були роз'яснені обставини, за яких обмежили послугу. Ситуація знаходиться на особливому контролі і буде вирішуватись виключно у рамках закону".