Кривбасводоканал звітує: оновили 18 517 м водопроводу, 5214 м каналізаційних труб

ПРЯМА МОВА
03.01.20 - 11:54

За 12 місяців у Кривому Розі оновили 18 517 метрів водопроводу, 5214 метрів каналізаційних труб і 280 метрів труб для транспортування шахтних вод. Замінили великі ділянки магістральних водопровідних труб на вулицях Волгоградська, Українська, Героїв АТО, Черкасова, пр. Металургів та багатьох інших. 

Такими цифарми про свою роботу в 2019 відзвітував Кривбасводоканал.

 

"Увесь рік ми працювали над заміною труб водопостачання і водовідведення, - повідомляють у водоканалі. - Нові труби із сучасного поліетилену дозволять зменшити кількість поривів і аварій на мережах.

Здебільшого ми використовували інноваційний метод горизонтально-направленого буріння, який передбачає виконання робіт без зняття покриття. За рік бригади водоканалу ліквідували 8 508 пошкоджень на водопровідних мережах. Ми вдячні абонентам, які вчасно і в повному обсязі оплачують послуги, адже всі ці зміни стали можливими завдяки їм.

 

Також за підтримки міського бюджету було реалізовано кілька важливих проєктів – заміна каналізаційних колекторів у районі КНС-7 і КНС-8 та інших. На жаль, в місті стабільною залишається ситуація з засміченнями каналізаційних мереж.  Протягом  2019 року слюсарі Кривбасводоканалу майже 38 тисяч діставали непотріб із стічних труб .Також не зменшились випадки крадіжок та пошкоджень кришок люків. За рік водоканал повторно накрив 2363 колодязі.

 

Власним коштом наприкінці року КВК здійснив повну реконструкцію хлораторної на Карачунівському водопровідному комплексі. Сучасні хлоратори збільшеної подачі хлору прискорять процес водопідготовки та дозволять при цьому скоротити витрати речовини.

 

Для підвищення ефективності виконання аварійних робіт підприємство придбало нове сучасне геодезичне обладнання – високоточний електронний тахометр, трасошукач нового покоління та двочастотний GPS – приймач.

 

На роботу прийняли 549 нових співробітників, збільшивши таким чином колектив на 169 осіб.

 

Протягом року фахівці Кривбасводоканалу активно взаємодіяли з абонентами. За 12 місяців оператори Кол-центру прийняли 198 892 дзвінки на гарячу лінію, а на прийом до спеціалістів Центру обслуговування абонентів прийшли 58 968 осіб.

 

Для комфорту і прискорення комунікації з абонентами було створено обліковий запис у месенджері Viber, на який можна надіслати фото пориву, витоку або відкритого люка.

 

Кривбасводоканал 4 травня 2019 року дебютував у галузевих змаганнях в Полтаві – у конкурсі працівників водоканалів «Кращий за професією». Кривий Ріг цьогоріч був представлений вперше і в одній із категорій здобув золото!

 

Змушені констатувати, що в 2020 рік підприємство входить із суттєвою дебіторською заборгованістю. Сподіваємось, найближчим часом ситуація виправиться і водоканал отримає фінансову змогу відремонтувати якомога більше проблемних ділянок трубопроводу, закупити вкрай необхідну техніку та модернізувати обладнання".

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: