Криворіжці б'ють на сполох: небезпечне виробництво у Покровському районі міста

Мешканці будинків по вулиці Конституційній у Покровському районі другий тиждень потерпають від жахливих ароматів. Вчора обурена громада зібралася на мітинг під воротами ймовірного підприємства-винуватця незручностей.

Люди кажуть – смердить відусюди, із неприємним запахом уживатися доводиться вже давно, але останнім часом аромати значно посилилися. Звинувачують у негараздах сусіднє підприємство.

Власник підприємства до мітингарів не вийшов, хоча раніше обіцяв цілу екскурсію. Натомість із людьми спілкувалися найманці, через паркан. Одним із джерел запаху стала каналізація, у яку, за версією місцевих жителів , змивають тваринні останки.

Потерпають від забруднення і сусідні підприємства: Суха Балка і станція МНС. Аби дізнатися, що ж все - таки змили у каналізацію підприємці, КП «Кривбасводоканал» відібрав проби води для аналізу.

На запит Покровського райвиконкому директор ТОВ «Топмарк» відзвітував, що за блакитними парканами проходять лише зварювальні і будівельні роботи. Обурені городяни у таку версію не вірять, на території, до того ж, видніється порожня пластикова тара.

Дозвільної документації, погодження із сусідніми підприємствами фірма не надає, отож найближчим часом виробництво може бути призупинено.