Криворіжці долучилися до акції протесту власників "євроблях"

Зранку в урядовому кварталі у Києві ускладнено проїзд через масштабну акцію протесту. З усієї України з’їхались так звані євробляхи. Вони виступають проти "грабіжницьких методів розмитнення" авто.

Організація "Авто Євро Сила", яка представляє інтереси власників автомобілів на європейській реєстрації, почала безстрокову акцію.

"Близько 10 тисяч автомобілів з усіх куточків України – представники ГО Автоєвросила прибули до урядового кварталу. Понад 20 тисяч активістів готові до проведення безстрокової акції протесту біля Кабміну та ВРУ" – повідомила організація вранці.

Серед мітингарів чимало криворіжців. Близько 30 автівок і більше 80 активістів рушили до столиці з Кривого Рогу підтримати акцію протесту.

«Ми знаходимося зараз в Києві біля Верховної Ради. Дуже багато людей зібралося. З Кривого Рогу приїхало близько 30 машин, криворізьких активістів - десь чоловік 80. Трафік великий, пробки великі в Києві сьогодні. Будемо домагатися зниження митних тарифів, і щоб прибрали акциз, євро п'ять прибрали, і зробили як в Європі »,- зазначив керівник ГО «Авто Євро Сила» у Кривому Розі Максим Іващенков. 

Акція почалася о 9 ранку, але рух машин було ускладнено ще до того.

Люди мітингують під Верховною Радою попри дощ.

Основною вимогою учасників акції є прийняття законопроектів, які дозволять розмитнити їх автомобілі і знизити податкове навантаження при ввезенні всіх іномарок в країну.