Криворіжці долучилися до всеукраїнської акції «Україна – не живодерня»

Україна - не живодерня. Під таким гаслом сьогодні в Україні пройшла акція за участі активістів та громадських об'єднань зоозахисників. Серед вимог, які висуває громада до суспільства, представників влади, правоохоронних органів та судів - зупинити насилля над тваринами та посилити відповідальність за жорстоке поводження з братами меншими. До акції приєдналися й десятки криворіжців.

Тваринам - захист, живодерів - у тюрму. З таким радикальним гаслом криворіжці вийшли сьогодні підтримати українську спільноту зоозахисників. "Україна - не живодерня" - цій промовистій назві акції, яку підтримали у багатьох містах, передували останні кричущі факти насилля над тваринами. Криворізький приклад - отруєння собак у трамвайному депо.  

«У Миколаєві було вбито 135 собак комунальним підприємством "Центр захисту тварин», в Харкові - вбито 9 котів, шкуродери увірвалися в міні-притулок, розгромили його, а тварин убили. Нещодавно була знайдена жива собака з зідраною шкірою», - прокоментувала активістка міського Альянсу захисників тварин Аліна Осипова.

Олена Очкасова вчителює у молодших класах. Чотири роки тому запровадила в 46-й школі уроки доброти. Каже - такі виховні години зароджують в дітях любов до братів менших. Це підкріплюють і відвідини школярами місцевих притулків, де діти знайомляться із життям знедолених тварин.

"Це співпереживання тваринам потім виховує людяність», - зазначила вчитель молодших класів школи Олена Очкасова.

Закон про захист та відповідальність за жорстоке поводження над тваринами - у дію. Така основна вимога учасників акції.

А ще - справедливе покарання живодерів. Вимогу посилити контроль за поводженням над тваринами висловлюють учасники акції до Президента України.