Криворіжці! Допоможімо маленькій Насті врятуватися від раку

      Родина Баленків просить земляків допомогти своїй донечці. 10-річна Настя - пацієнтка дитячого гематалогічного відділення 8-ї міськлікарні з діагнозом "гострий лімфобластний лейкоз". Це онкохвороба крові. Одужання дівчинки залежить від безперервного лікування. А його вартість у таких випадках сягає за сотню тисяч гривень. Така сума для родини Насті – непомірна.

    Нещадавно в Баленків народився й синочок. І з хворим новонародженим мамі Анні довелося деякий час знаходитися в стаціонарі. Подолавши один важкий період, жінка одразу переключилася на догляд за дочкою. За тримісячним сином сьогодні доглядає хрещена.

    Важко навіть уявити, як можна витримати такі випробування.

    Нині сім’я розгублена й фінансово виснажена. Допомоги волонтерів вистачить зовсім ненадовго.

    Коробки з медикаментами, розчинами, крапельними системами розтануть дуже швидко. А тривалість лікування Настуні щонайменше 8 місяців, і переривати його смертельно небезпечно. Де брати кошти – згорьована мама не уявляє і може сподіватися лише на допомогу небайдужих людей.

      Зараз Настю готують до третього курсу хіміотерапії. Її організм має витримати лікування заради одужання. Сьогодні дівчинка переймається тим, чи зможе навчатися далі, бігати і просто жити.

     «Займатися люблю спортом, математикою, а найбільше читанням. Швидше б одужати, братика побачити. Я за ним так скучила», – каже Настуня.

      Криворіжці! Не будьмо байдужими до такої біди. Давайте всі разом допоможемо врятувати життя дівчинки.

      Картка ПриватБанку для перерахування коштів – 5168 7573 4991 1786 (Анна Валентинівна Баленко – мама Насті).