Криворіжці можуть змінити постачальника газу і обрати вигідніші пропозиції. Як це зробити?

КОМУНАЛКА
19.01.21 - 10:20

Поки у країні тривають скандальні перипетії довкола підвищення тарифів на газ, нагадуємо, що криворіжці можуть змінити постачальника газу і обрати більш вигідні для себе пропозиції.

Як це зробити, розповіли в управлінні паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження ДніпроОДА.

 

«Від літа 2020 року в Україні запустили ринок газу. Загалом там працюють майже 50 постачальників. Обрати компанію з найвигіднішими для себе умовами може кожен споживач. Проте більшість мешканців області та країни в цілому досі не скористалися такою можливістю. Натомість зміна компанії не потребує технічних рішень. Зробити це можна, не виходячи з дому – онлайн», – розповіли в управлінні.
 

 

Щоб змінити постачальника газу, необхідно:

1. Обрати нову компанію. Перевірити, чи вона має ліцензію на постачання газу. Зробити це можна на сайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг. Там слід обрати розділ «Ліцензійний реєстр НКРЕП».
 

2. Подати заяву-приєднання до нового постачальника. Це можна зробити на сайті компанії. Ще один варіант – надіслати їй на електронну пошту скановану або сфотографовану заяву. Знадобляться і документи, якими визначено право власності чи користування на об'єкт, документ, який посвідчує особу споживача, реєстраційний номер облікової картки платника податків. Постачальник може попросити й додаткові довідки – їх перелік має бути викладений на сайті компанії.

 

3. Очікувати на повідомлення від нової компанії про дату початку постачання газу.

 

4. Протягом 6 тижнів отримати остаточний рахунок від попереднього постачальника та розрахуватися з ним за 10 днів.

 

Тим часом, чимало криворіжців вже змінили постачальника газу, обравши НАК "Нафтогаз України".

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: