Криворіжці підтримали акцію протесту, яка обвалила рейтинг ФІФА

Українські вболівальники після негативної реакції ФІФА на відео зі словами "Слава Україні" у виконанні хорватів Домагоя Віди та Огнена Вукоєвича обвалили рейтинг сторінки організації в соціальній мережі Facebook. Криворіжці також висловили свій протест, приєднавшись до акції «Слава Украине! Glory to Ukraine!».

7 липня збірна Хорватії здобула перемогу над російської збірної на ЧС-2018 в Росії. Колишні хорватські гравці ФК Динамо Домагой Віда (забив м'яч у ворота росіян) і Огнен Вукоєвич присвятили перемогу над Росією в ході ЧС-2018 Україні і київському клубу.

"Слава Україні! Це перемога за Динамо і за Україну! Хорватія, вперед!", - сказали вони в своєму відеозверненні.

У відповідь ФІФА винесла Домагою Віді за це попередження.

Федерація футболу України закликала російську громадськість припинити цькування Віди, а Міністр закордонних справ України Павло Клімкін підтримав футболістів та назвав їх жест демонстрацією солідарності.

Криворіжці разом з усіма українськими вболівальниками також не залишилися осторонь та за короткий період поставили офіційній сторінці ФІФА в соціальній мережі Facebook найнижчу оцінку (1), а у відгуках залишили коментарі "Слава Україні!", "Glory to Ukraine!".

Станом на 10 липня вже 156 тисяч осіб поставили сторінці ФІФА одиницю, а її рейтинг понизився до 1,1 з 5 зірок.