Криворіжці провели в останню путь загиблого внаслідок ракетного удару Дмитра Пахолюка

ЖАЛОБА
11.07.24 - 11:56

Дмитро Пахолюк працював на Північному ГЗК. 8 липня дружина і донечка не дочекались його з роботи. Ворожа ракетна атака на криворізьке підприємство забрала його життя.

«Дмитро був дуже доброю людиною, допомагав завжди батькам. Він любив свою сім’ю більше за все на світі. Це була дуже позитивна людина, завжди бачив гумор в усьому. Для всіх нас це - великий удар», - поділилася сусідка Наталія на церемонії прощання з загиблим.

 

Деякий час Дмитро Пахолюк працював у патрульній поліції. Професіонал з великою душею - так про нього відгукуються колишні колеги-поліцейські.

 

«Разом з Дмитром ми працювали 3-4 роки. Дмитро завжди допомагав усім, хто того потребував. Він був доброю людиною та професіоналом своєї справи», - згадує патрульний Віталій Прядко.

 

Коли почалась велика війна, Дмитро Пахолюк залишив правоохоронну діяльність – почав працювати провідним інженером на ПівнГЗК. Той важкий день його колеги згадують як страшний сон.

 

«Під час першого удару Дмитро був у своєму кабінеті в 20 метрах від прильоту.  Допоміг  вибратись із зруйнованої будівлі  своєму колезі - закривавленому і раною над оком.  Вів його коридорами за руку…. Під час другого удару Дмитро був саме в тому місці, куди прилетіла ракета. Я до останнього не міг в це повірити…», - розповів начальник відділу капітального будівництва Сергій Малий.

 

Рідні та знайомі не можуть оговтатись від такої втрати. Для кожного з них Дмитро Пахолюк був особливою людиною, яку поважали та любили. Вічна пам'ять…

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: