Криворіжці стали абсолютними чемпіонами області з рукопашного бою серед школярів

СПОРТ
07.02.19 - 14:52

Одягнути бійцівські рукавички, захисні шоломи, зосередитися та - в бій. Близько вісімдесяти спортсменів від Кривого Рогу стали учасниками чемпіонату області з рукопашного бою серед дівчат та хлопців шкільного віку.

Змагалися в Дніпрі. Результат - низка золотих нагород.

«Участь брали школярі від 8 до 15 років. Усі задоволені результатом. Усе більше молоді приходить у цей спорт. Сподіваємось, що вони потраплять у збірну, і продовжать достойно представляти Кривий Ріг», — розповів керівник СК «Борець» Криворізької федерації рукопашного бою Іван Прокопенко

 

 

Назар Бойко та Назар Василиненко - два абсолютних чемпіони області. Узяли золоті нагороди у двох дисциплінах: прямий та дозований контакти. Кажуть, суперники були сильними. Та кожен поєдинок був викликом самому собі. Висоту взято, на черзі — всеукраїнський рівень.

 

«Суперники були підготовлені. У фіналі було важко боротися, мені навіть здалося, що програю», — поділився Назар Бойко.

 

 

«В одному контакті в мене було 4 поєдинки, і в іншому — ще 4. Були сильні суперники. У цей спорт мене привели батьки, мені сподобалося. Подобається, що в одному контакті можна не стримуватися, а в іншому треба зосереджуватися на балах, швидкості, точності», — розповів Назар Василиненко.

 

 

Чемпіонат України з рукопашного бою серед школярів пройде 17 лютого в Києві.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: