Криворіжці - у безпеці! Всі евакуйовані в Нових Санжарах - здорові

ЕКСКЛЮЗИВНО
26.02.20 - 16:00

Міністерство охорони здоров’я отримало результати тестів українців та іноземців, яких евакуювали з китайського Уханя. Нагадаємо, серед розміщених у Нових Санжарах - 17 криворіжців.

«Ми маємо перші результати досліджень проб, які було взято в людей на обсервації в Нових Санжарах. Вони - негативні», - заявив сьогодні на брифінгу в Кабміні заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко.

 

Ми зв'язалися з нашою землячкою, криворожанкою Аліною, яка зараз перебуває на карантині.

 

"Дійсно, все добре, - підтвердила нашим журналістам криворожанка, - ніхто з нас не хворий. У нас брали аналізи, з носа брали мазки. Зараз тут уже все тихо, ми розважаємось, як можемо, - читаємо книжки, граємо в ігри".

 

Ми запевнили дівчину, що Кривий Ріг щиро чекає на їхнє повернення.

 

Нагадаємо, 20 лютого український літак евакуював з Уханя 45 українців та 27 іноземців, увечері їх привезли до медичного центру в Нових Санжарах на Полтавщині.

 

Місцеві жителі увесь день блокували дорогу, щоб не пропустити автобуси з евакуйованими, та протестували проти розміщення їх у медзакладі. 

Сталися сутички: агресивно налаштовані люди бризкали газом з балончиків, кидали камінням в правоохоронців і в автобуси з евакуйованими людьми.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: