Криворіжці уночі вкрали 5 кущів ялівця з клумби в парку Мершавцева

КРИМІНАЛ
28.05.24 - 11:34

Криворізькі злодії, мабуть, вирішили, що зелених насаджень у парку імені Федора Мершавцева і так забагато, тож уночі викопали 5 кущів ялівця. Таким чином, була майже цілком знищена клумба вздовж центральної алеї, біля стадіону «Спартак».

«У час, коли на фронті щодня захисники й захисниці віддають свої життя за Україну, коли гинуть цивільні, діти, якась погань, сидячи у відносній безпеці, дозволяє собі займатися мародерством та зневажати чужу працю. Люди, Європа – це не місце на карті, Європа має бути у вашій голові, тому прохання використовувати її за призначенням, бо про якусь свідомість та совість в цьому контексті писати взагалі недоречно», - емоційно відреагували на крадіжку в БФ «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу».

 

Працівники парку дорікають недбальством охоронній фірмі, яка не впильнувала цілісність клумби. На місце викликали поліцію, яка зареєструвала факт крадіжки.

 

«Наш Фонд ні на день не зупиняв відновлення парку, як би важко іноді це не було. Тож маємо надію на відповідну реакцію правоохоронних органів», - зазначили у фонді.

 

На жаль, такі крадіжки у парку повторюються регулярно. Містяни потайки викопують кущі та деревця, виривають з коренем рослини, трощать урни, нівелюючи працю тих, хто дбайливо опікується зеленою перлиною Криворіжжя.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: