Криворіжці вибороли 7 медалей на Відкритому чемпіонаті Києва зі скандинавської ходьби.

Чемпіонат до Всесвітнього дня скандинавської ходьби відбувся у мальовничому лісі на Київщині, який є популярною місциною для оздоровлювальних прогулянок. На старт вийшли близько ста учасників із шести регіонів України. Спортсмени мали змогу обрати одну з трьох дистанцій — 2,5 км для розминки, а також 5 км і 10 км для серйозної боротьби.
До складу криворізької команди увійшли 10 спортсменів, а також судді, волонтери й гайди, які підтримували учасників із обмеженими можливостями. Наші краяни стали кращими на дистанціях 5 та 10 км, показавши високі результати у вікових категоріях 30+, 40+, 50+, 70+, 80+. Вітаємо з успіхом!

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

tv@rudana.com.ua