Криворіжці висадили у парку ім. Федора Мершавцева глодовий живопліт

КОРИСНО
25.03.19 - 17:31 786

Цими вихідними у парку ім.Федора Мершавцева відбулася весняна висадка дерев, - повідомляє ГО "Громадська ініціатива мешканців Кривбасу". Щороку ця зелена й охайна перлина Кривого Рогу оновлює свої шати. 

"Цього разу справжній виклик для недільного ранку – висадити 200 кущів глоду таким чином, аби вони стали окрасою в’їзду в парк і убезпечували відвідувачів від автівок, - діляться представники фонду на своїй сторінці. - Але хіба є щось неможливе для наших наполегливих і працелюбних друзів парку, тим більше на чолі з Валентиною Коваленко – паркознавцем і досвідченим ботаніком. 

 

Хмари змінювались на сонце, а людей до висадки долучалось усе більше – завдяки їм, протягом 2-х годин вдалося висадити всі 200 кущів глоду і сформувати живу огорожу.

Крім того, 5 маленьких дубків, вирощені працівниками парку з жолудів, тепер також вкорінені і, сподіваємось, ростимуть на радість усім відвідувачам парку.

А також, як і торік, для весняної висадки, прихильник і друг парку В'ячеслав Козаченко подарував 12 соснових дерев, які також були висаджені за всім правилами.

Дякуємо усім учасникам заходу за те, що вже котрий рік поспіль проводите ранки вихідних разом з нами, навчаєте своїх дітлахів дбайливому ставленню до природи і власним прикладом показуєте, що екологічна свідомість - це просто і дуже приємно".

 

Фото - зі сторінки фонду у Фейсбук.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: