Криворіжці, є ідеї? На українській антарктичній станції добирають ім’я для тюленяти

ЦІКАВО
15.09.20 - 16:46

На українській полярній станції "Академік Вернадський" уперше народилося тюленятко. Це дівчинка, і полярники закликають всіх охочих допомогти обрати їй ім’я!

14 вересня команда української антарктичної експедиції повідомила, що на острові Галіндез, де розташована наша станція, народилося перше тюленятко Уедделла, - повідомляють на сторінці Національного антарктичного наукового центру у фейсбуці. 

 

«Пропонуємо традиційно всім разом придумати ім’я для цієї маленької красуні. Свої пропозиції пишіть у коментарях до посту. Ім’я будуть обирати полярники за лайками», - йдеться в дописі.

 

Новонароджена дівчинка поки недовірлива до людей і тримається матері. Полярники нагадують, що вагітність у самок тюленів Уедделла триває 10 місяців. Народження малят відбувається прямо на льоду. Кожна самка приносить по одному малюкові. Новонароджені тюленята зазвичай важать 25-30 кг, а в довжину – до 1,3 м, а коли стануть дорослими, важать близько 400 кг.

 

Мати вигодовує малюка протягом 7-ми тижнів. Коли годування закінчується, молоді особини відправляються в воду і починають самостійне життя. А живуть ці тюлені відносно довго – 20 років.

 

Якщо маєте власні ідеї щодо імені малятка тюленів, пишіть їх у коментарях за посиланням.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: