Криворіжці здобули нагороди на чемпіонаті України з плавання

17.03.20 - 11:20

З 10 по 13 березня у Харкові тривав зимовий чемпіонат України з плавання серед чоловіків та жінок. У ньому змагалися і криворіжці, - повідомляє міський департамент у справах сім’ї, молоді та спорту.

У турнірі брали участь 365 спортсмена (134 жінки та 231 чоловік) із 20-ти областей України, Києва та Республіки Казахстан.

За результатами чемпіонату, вихованка криворізької ДСЮШ №2 Ніка Шарафутдінова здобула два золота, срібло та бронзу на різних дистанціях (тренерка Лілія Біла).

Спортсмен з ДЮСШ №7 Іван Стілець отримав золото на дистанції 200 метрів брасом.

Вихованка ДЮСШ №1 Аліна Ткаченко посіла 1-ше місце на дистанціях: 100 метрів брас, 50 метрів брас, естафета 4х100 метрів комбінована та 4х100 метрів комбінована-змішана.

На дистанції 400 метрів комплексне плавання та в естафеті 4х200 метрів вільний стиль срібло виборола плавчиня з ДЮСШ №1 Катерина Остапуха (тренерка обох медалісток Наталя Бондар).

Фото міського департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту.