Криворіжців запрошують на презентацію першого сезону подкасту «Твоє.Моє». Відверто з Владою Недак

АНОНС
03.04.24 - 14:31

Криворіжців запрошують на презентацію першого сезону подкасту «Твоє.Моє». Відверто з Владою Недак. Влада – директорка Всеукраїнської жіночої єврейської організації «Проєкт Кешер в Україні» та благодійного фонду «Жіночі можливості». Її авторський подкаст «Твоє.Моє» народився з ідеї чесної та дружньої розмови про особливості світоглядів двох різних поколінь.  

Співрозмовниками Влади у першому сезоні стали 8 яскравих юних мешканців Кривого Рогу: поліціянтка, учитель, студентка, історик, футболістка, дизайнер, SMM-фахівець та кухар. Подкаст побудований на думках про формування характеру, про міста, які обираємо для життя, гендерну рівність, історію та майбутнє людства, тривожність та ментальне здоров’я, і звісно, про цінності, кохання та відчуття щастя.

 

Модератори презентації подкасту у Кривому Розі – авторка та ведуча подкасту Влада Недак та продюсер подкастів Сергій Гусятник.

 

У форматі Open Talk вони разом з учасниками першого сезону обговорять ставлення різних поколінь до роботи, стосунків, грошей, відпочинку, прагнень, мрій та досягнень. Ми дізнаємося головне – чи заважає розрив у роках у спілкуванні й розумінні один одного в житті, в дружбі, в робочому середовищі,   та як будувати взаємні відносини.

 

4 квітня о 18.00 у ресторані ShibBar на пр. Поштовий, 24. Участь безкоштовна. Реєстрація на презентацію – тут

 

Під час презентації на гостей чекають:

▪️ Open Talk з учасниками подкаста «Твоє.Моє»;

▪️ діалог з аудиторією у форматі «вільного мікрофона»;

▪️ виступ стендап-коміка Сергія Усіка;

▪️ нетворкінг між 20-річними та 40-річними.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: