Криворіжця судитимуть за скоєння ряду тяжких злочинів на території іншої держави

Криворізькою місцевою прокуратурою №2 затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно мешканця Кривого Рогу за скоєння ряду тяжких злочинів на території іншої держави. Останній скоїв навмисне вбивство, зґвалтування, насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом, вчинені щодо неповнолітніх, а також розбій та втечу з-під варти. Його жертвами стали п’ятеро осіб.

Відомості за даними фактами внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато кримінальне провадження, за ознаками злочинів, передбачених ч.2 ст.115 (умисне вбивство), ч.3 ст.152 (зґвалтування неповнолітньої особи), ч.2,3 ст.153 (насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом), ч.1 ст.187 (розбій) та ч.1 ст.393 (втеча з-під варти) КК України; досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснювалось Тернівським відділенням поліції КВП ГУНП України в області.

Під час проведення досудового розслідування зловмиснику повідомлено про підозру у вчиненні вказаних злочинів та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Наразі обвинувальний акт відносно вказаного громадянина прокуратурою затверджено та передано до суду. Судовий розгляд справи триває.