Криворіжцям розповіли, як безпечно користуватися природним газом

АКТУАЛЬНО
18.01.19 - 13:41

Узимку найбільшу небезпеку несе порушення правил користування природним газом. Часто-густо ціна питання – людське життя.

Як убезпечити себе, розповіла головний інженер управління експлуатації ПАТ "Криворіжгаз" Марина Терентьєва

.

«Найбільш загрозливим явищем, для безпечного користування газовими приладами в побуті є незаконне, не перевірене спеціалістами переобладнання в квартирах газових колонок, котлів, газових плит та мереж.

 

Кожен житель свого будинку  несе відповідальність за забезпечення технічного обслуговування і безпечної експлуатації своїх газових приладів. Якщо це стосується приватного сектора, то мешканець зобов'язаний перед початком кожного опалювального сезону запросити до себе спеціалізовану організацію, щоб фахівці перевірили димові та вентиляційні канали на наявність тяги. Що стосується багатоквартирних житлових будинків, то співвласники житлового фонду на зборах мешканців повинні вибрати підприємство, яке може надати такі послуги. Повний перелік таких організацій, у яких є всі необхідні дозволи на проведення робіт з обслуговуванню димоходів та вентиляційних каналів у Дніпропетровській області представлений на офіційному сайті Державної установи по безпеці на виробництві та побуті.

 

Іще одна небезпека – це коли люди самовільно втручаються в систему газопостачання.

 

Дуже багато мешканців мігрують на заробітки, є неблагополучні сім'ї, котрі порушують правила користування газовими приладами. Буває, що продають прилади, а газопроводи залишаються незаглушеними. Це вже небезпека для тих, хто живе за стінкою.

 

Не можна сушити білизну над газовою плитою. Не можна використовувати газові прилади не за призначенням - опалювати ними приміщення. Небезпечно самовільно втручатися в конструкцію газового приладу. Заборонено також використовувати газові прилади з несправною автоматикою безпеки.», - пояснила журналістам ТРК «Рудана» фахівець.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: