Криворіжець Арсеній Журавель успішно долає нокаути на шоу «Голос країни»

ЕКСКЛЮЗИВНО
25.03.19 - 16:35 1135

Криворіжець Арсеній Журавель у телешоу «Голос країни» успішно подолав чергову сходинку — бої під назвою «Нокаут». Він виконав відому пісню англо-ірландського співака Кріса де Бурга «Леді в червоному». Тепер попереду в молодого музиканта — прямі ефіри телешоу.

Чуттєва пісня у виконанні Арсенія змусила піднятися з місця не лише його наставника Потапа, а й іншого тренера - зірку  Дана Балана.

Та і глядачі бурхливо аплодували молодому виконавцеві. Хоча сам Арсеній зізнається, спочатку не хотів виконувати цей музичний твір. Журналісти ТРК "Рудана" зв'язалися з юним талантом по Viber.

 

«Коли ми перебрали варіанти, я не дуже хотів виконувати цей трек, адже хотілося трохи змінити образ. Хотілося показати себе не лише з ліричного боку, а й спробувати щось нове. Та потім, поміркувавши, я вирішив довіритися тренеру й не прогадав. Пісня чудово вписалася в мій образ», — розповів нашим журналістам учасник шоу «Голос країни» Арсеній Журавель.

 

У результаті Потап, за правилами конкурсу, визначив для Арсенія друге місце у своїй команді. А це означає одне: криворіжець пройшов до наступного раунду, і візьме участь у прямих ефірах.

 

 

Учасник «Голос країни» Арсеній Журавель та журналістка ТРК "Рудана" Людмила Васюта.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: