Криворіжець через вікно заліз до будівлі автоматичної телефонної станції

КРИМІНАЛ
17.01.22 - 15:00

16 січня, близько 10-ї години ранку, на вулиці Едуарда Фукса спрацювала сигналізація у зачиненій будівлі автоматичної телефонної станції. Патрульні затримали чоловіка, який туди проник.

У приміщенні інспектори побачили 27-річного громадянина, який пошкодив вікно і через нього заліз у будівлю.

 

Для чого він проник у приміщення, чоловік пояснити не зміг, тому патрульні викликали на місце події слідчо-оперативну групу Криворізького районного управління поліції № 3.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: