Криворіжець Дмитро Іванісеня дебютував у переможному матчі збірної України проти Естонії

СПОРТ
15.11.19 - 10:53 269

Учора в Запоріжжі відбувся товариський матч між збірними України та Естонії. Наші хлопці перемогли з рахунком 1-0. У грі відзначив свій дебют за національну команду і криворіжець Дмитро Іванісеня.

Підопічні Андрія Шевченка з початку зустрічі взяли ініціативу. Створювали моменти, але трошки не вистачало їх реалізації.

У другому таймі Шевченко зробив заміни та випустив на поле вихованця криворізького футболу Дмитра Іванісеню, який відіграв увесь тайм.

Естонці практично весь матч провели у захисті, за гру у них не було жодного удару по воротах, а українці били 17 разів, 5 з них - у площину воріт.

Нічийний рахунок тримався аж до доданого арбітром часу. В бік воріт Естонії призначили штрафний, який взявся виконувати Роман Безус. Після його удару шкіряний влучив у стінку та залетів рикошетом у дальній кут воріт.

Тож і наш земляк вклав свій внесок у перемогу національної збірної.

Наступний матч синьо-жовті проведуть 17-го листопада проти Сербії в останньому матчі відбору до Євро-2020.

Фото - Української асоціації футболу та з соцмереж.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»