Криворіжець на псевдо «Купол» розповів про боротьбу з ворогом та мотивацію

ВІЙСЬКОВІ
01.11.23 - 10:23

Парашутист з Кривого Рогу на псевдо «Купол» з 2021 року захищав територіальну цілісність України в ООС. Повномасштабну війну зустрів вже на фронті, тож продовжував боротися за свободу рідної землі пліч-о-пліч з батьком.

Цікавий позивний отримав через те, що з дитинства цікавився парашутним спортом. Його батько десантник, а мама – інструктор-парашутист. Після школи вступив на навчання до МВС. По закінченню працював пару років за фахом, після чого потрапив до поліції особливого призначення.

«В основному до лютого 2022 року вся служба, це були здебільшого блок-пости. А вже з широкомасштабною війною все змінилось», - розповідає боєць про свій досвід. – Потім в основному «зачистки». Скажімо так, допомагали Збройним Силам України.

 

На питання про мотивацію боротися відповідає просто:

 

«Вдома сім’я, дружина. Дітей ще нема, тому мотивація однозначно є, щоб з цією справою ще впоратись після Перемоги. Поки що просто хочеться, щоб вдома був спокій».

 

Як ділиться наш Герой, по поверненню додому, після пережитих подій на війні, навряд захочеться будувати військову кар’єру, так само як і працювати в поліції: «Досить вже, скажімо так, відслужився з 2015 року».

 

«Хочеться сказати молодому поколінню: по-перше, навчайтесь, а по-друге, думайте завжди головою. На війні хтось вміє тримати себе в руках, а хтось впадає в ступор. Однак страх у всіх однаковий. Особисто я навчився подумки себе перемикати, що це все треба робити, оскільки інакше ніяк. Чим більше ти рухаєшся, тим краще», - говорить "Купол", звертаючись до молоді, яку закриває собою, відвойовуючи свободу України.

Джерело: 129-та окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: