Криворіжець накрав у «Епіцентрі» товару на 15 тисяч гривень, але "спалився"

КРИМІНАЛ
04.12.23 - 16:52

Криворіжець накрав у «Епіцентрі» одягу та різних речей на 15 тисяч гривень і намагався непомітно винести свою "здобич". 

Охорона магазину побачила на моніторах відеокамер, як чоловік щось нишком пхає у наплічник. Персонал гіпермаркету натиснув «тривожну кнопку» і викликав поліцію охорони.

 

Злодій намагався уникнути покарання і навіть придумав легенду, що той рюкзак йому підкинули самі ж охоронці. Але пізніше все-таки зізнався.

 

З наплічника дістали різного краму на 15 000 гривень. На місце події викликали слідчих КРУП.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: