Криворіжець накрав у «Епіцентрі» товару на 15 тисяч гривень, але "спалився"

Охорона магазину побачила на моніторах відеокамер, як чоловік щось нишком пхає у наплічник. Персонал гіпермаркету натиснув «тривожну кнопку» і викликав поліцію охорони.
Злодій намагався уникнути покарання і навіть придумав легенду, що той рюкзак йому підкинули самі ж охоронці. Але пізніше все-таки зізнався.
З наплічника дістали різного краму на 15 000 гривень. На місце події викликали слідчих КРУП.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

tv@rudana.com.ua
Криворіжець попросив у довірливого перехожого телефон і накивав п'ятами
Підсолодити життя. 35-річний криворізький ласун накрав у магазині шоколадок
"Віддячив як слід": мешканець Кривого Рогу обікрав свого благодійника