Криворіжець Олександр Вілкул - офіційний кандидат у президенти від опозиції. Всеукраїнський форум "За мир і розвиток" пройшов у Запоріжжі

ВАЖЛИВО
20.01.19 - 16:45 1572

20 січня в Запоріжжі пройшов Форум "За мир і розвиток". Захід об'єднав понад 5 тисяч учасників - представників ділових, промислових кіл, профспілок і роботодавців країни, громадських діячів. Це найбільший подібний форум, починаючи з 2012 року.

У ході форуму учасники висловилися на підтримку народного депутата Олександра Вілкула як єдиного кандидата від опозиційних сил України на майбутніх президентських виборах.

 

У своєму зверненні до однодумців Олександр Вілкул зупинився на власному баченні змін, необхідних Україні. Він акцентував увагу на чотирьох пунктах, що мають привести країну до успіху після виборів: мир, нова Конституція, економічне зростання і соціально відчутні результати економічного розвитку.

 

«Наша перемога на виборах - це перемога України над корупцією і злочинністю. Це перемога українців. Це можливість чесному, працьовитому народу гідно жити в успішній державі. Ми зупинимо війну, повернемо довгоочікуваний мир на нашу землю. Ми відродимо економіку, де на першому місці буде людина праці. Створимо комфортні умови для дітей з перших днів їхнього життя. А людей похилого віку оточимо заслуженою турботою. Встановимо справедливі зарплати і пенсії. У наших рядах не стільки політики, скільки виробничники - люди справи. Наша мета - будувати і розвивати. І ми будемо будувати і розвивати. Повернемо Україні колишню славу, а людям гідне життя в мирі та злагоді», - зазначив кандидат у президенти Олександр Вілкул.

 

За словами голови політради партії «Опозиційний Блок - партія миру і розвитку» Бориса Колеснікова, цей форум зібрав кращих представників промисловості нашої країни. Він зазначив: «Найважливішим пунктом нашої програми є перетворення України на Парламентську республіку. Це принесло успіх таким країнам, як Німеччина та Італія. Двопалатний парламент, 150 депутатів. Наша мета - не тільки в скороченні кількості депутатів, а в тому, щоб передати повноваження місцевим радам».

 

Наш земляк Олександр Вілкул отримав стовідсоткову підтримку учасників форуму. Промовці неодноразово підкреслили: саме він є реальним кандидатом від опозиційних сил, який володіє необхідними якостями характеру, знаннями і досвідом, здатними об'єднати громадян і привести Україну до успіху.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: