Криворіжець з двома друзями заблукали в горах Закарпаття

ПРИГОДА
03.06.26 - 10:01

Криворіжця та двох його друзів врятували в горах Рахівщини. Троє молодих туристів із Кривого Рогу, Борисполя та Яготина втратили орієнтир біля вершини Петрос Мармароський. Один із хлопців ще й отруївся та потребував допомоги.

Увечері 1 червня через темряву й сильний дощ мандрівники заблукали. Кажуть: неподалік почули рев ведмедя та побачили його сліди, що налякало їх ще більше.

 

На пошуки вирушили гірські рятувальники з Квасів та Видрички. Попри ніч, дощ і важкопрохідне високогір’я, фахівці вчасно знайшли туристів.

Потерпілому надали домедичну допомогу і всіх трьох доправили до села Богдан, - повідомляють ДСНСники.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»