Криворіжець з двома друзями заблукали в горах Закарпаття

Увечері 1 червня через темряву й сильний дощ мандрівники заблукали. Кажуть: неподалік почули рев ведмедя та побачили його сліди, що налякало їх ще більше.
На пошуки вирушили гірські рятувальники з Квасів та Видрички. Попри ніч, дощ і важкопрохідне високогір’я, фахівці вчасно знайшли туристів.
Потерпілому надали домедичну допомогу і всіх трьох доправили до села Богдан, - повідомляють ДСНСники.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

tv@rudana.com.ua