Криворіжгаз продовжує підготовку критично важливої газової інфраструктури Криворіжжя до опалювального сезону

РЕКЛАМА
17.10.22 - 16:28

Компанія Криворіжгаз, що працює під брендом Регіональної газової компанії, виконує роботи з модернізації та підготовки газорозподільної системи в Кривому Розі та Криворізькому районі до опалювального сезону. 

Днями фахівці АТ «Криворіжгаз» встановили сучасний ШГРП виробництва RGC Production. Нове обладнання забезпечить сталий та надійний розподіл газу до споживачів понад 160 будинків приватного сектору та 4 десятків квартир міста.

 

«Цього року ми замінили вже 21 ШГРП у місті та районі. У нових шафових газорозподільних пунктах встановлені італійські регулятори тиску газу Pietro Fiorentini. Це надійне європейське устаткування стабілізує подачу блакитного палива, гарантує безпеку споживачів, й на відміну від радянського обладнання, дозволяє уникати втрат газу. Тобто нове обладнання працює на розподільній газовій системі Криворіжжя для безпеки клієнтів», - зазначив директор технічний АТ «Криворіжгаз» Борис Рибка.

 

Компанія Криворіжгаз, яка працює під брендом Регіональної газової компанії (РГК), обрала європейський напрямок розвитку газового ринку і співпрацює з провідними виробниками обладнання. До того ж, закупає обладнання українського виробника. Що дає змогу навіть під час війни, не тільки підтримувати газорозподільну систему регіону у належному стані, а й модернізувати газове обладнання.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: