Криворізька альпіністка піднялася на висоту 4 400 метрів гори Монблан

ПОДІЯ
01.07.19 - 16:26

Криворізька екстремалка Ліна Малюга, у складі альпіністської групи, піднялася на висоту 4 400 метрів гори Монблан у Західних Альпах. Але сходження не було гладким - команді таки не вистачило 410 метрів, щоб піднятися на заповітний пік Монблану. 

Нагадаємо, наша землячка закінчила географічний факультет педагогічного університету, нині мешкає в Китаї, але раз по раз вирушає підкорювати нові вершини.

 

Враженнями від цього підйому Ліна поділилася у соцмережі: "О другій годині ночі ми вийшли на маршрут "Траверс трьох вершин" і відразу побачили, що дві групи повертаються через негоду. Ми відчули себе екстремалами, повірили в себе і удачу.

Йшли добре, але на світанку піднявся сильний вітер, і сонце так і не пробилося крізь сіру імлу.

Ми не бачили всієї краси, яку спостерігали скільки днів, підбираючись до гори. Незабаром взагалі видимість пропала, і керівники групи вирішили повертатися.

Визначили висоту і дійшли до позначки 4 400 метрів. Йти було важко, сліди замело, ми йшли в одну сторону, потім поверталися і знову йшли.

 

Під час небезпечної подорожі на примхливу гору, Ліна потрапила в халепу - зірвалася. Коли молода жінка закричала, її підстрахували колеги, які були у зв'язці. Вони "зарубилися", щоб утримати альпіністку і не зірватися самим.

 

Після таких ексцесів, дівчина переконалася, що у жорстких випробуваннях зароджується навіть не дружба, а щось більше - відповідальність одне за одного й довіра.

"Я недооцінила труднощі цього маршруту, думала, що досить лише сили волі. Але я отримала великий досвід і практику. Великі альпіністи підкорюють вершини з 2-ї, 3-ї і навіть 4-ї спроби, - розмірковує завзята криворожанка, оцінюючи свої шанси на успіх наступного разу.

 

Довідково. Монблан - кристалічний масив і однойменна вершина у Грайських Альпах, на кордоні Франції та Італії, найвищий шпиль у Заахідній Європі (4808,73 м). Довжина масиву - 50 км. Площа зледеніння — понад 200 кв. км, великий льодовик Мер-де-Глас.

 

Як ми писали раніше, криворожанка Ліна Малюга підкорила найвищу вершину Африки - гору Кіліманджаро (Танзанія).

 

 

 

Фото Ліни Малюги

 

 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: