Криворізька філія "Газмережі" запрошує до своєї команди професіоналів

РЕКЛАМА
23.04.24 - 12:47

Криворізька філія "Газмережі" запрошує до своєї команди професіоналів.

Вакансії:

- Контролера газового господарства,

- Слюсаря з експлуатації та ремонту газового устаткування,

Слюсаря з експлуатації та ремонту підземних газопроводів,

- Монтера із захисту підземних трубопроводів від корозії.

 

"Газмережі" пропонують:

бронювання військовозобов’язаних працівників після працевлаштування,

офіційне працевлаштування,

повний соціальний пакет,

стабільну оплату праці.

 

​Графік роботи: Пн-Пт з 8:00 до 17:00 (вихідні дні - Сб, Нд).

 

Необхідність додаткового навчання: навчання за професією слюсаря з експлуатації та ремонту газового устаткування на базі групи навчання та розвитку персоналу компанії; вартість навчання – безкоштовно та з оплатою праці на період навчання.

 

Основні обов’язки:

Контролера газового господарства: зняття контрольних показників побутових та загально-будинкових лічильників газу; перевірка, відключення об'єктів побутових споживачів від діючої системи газопостачання; проведення інвентаризації об'єктів побутових споживачів.

 

Слюсаря з експлуатації та ремонту газового устаткування: участь у технічному обслуговуванні обладнання газорегулювальних пунктів усіх видів; пуск газу, обслуговування та ремонт, випробування й налагодження на заданий режим роботи (під час пуску та експлуатації) регулювальних установок.

 

Слюсаря з експлуатації та ремонту підземних газопроводів: технічне обстеження запірних пристроїв у газових колодязях (1 раз на рік); усунення витоків газу на газопроводах низького, середнього та високого тиску (в т.ч., без відключення); від’єднання газопроводу від системи газопостачання комунально-побутових об’єктів та побутових споживачів через технічні порушення, несанкціоноване використання природного газу, у зв’язку із припиненням розподілу природного газу.

 

Монтера із захисту підземних трубопроводів від корозії: визначення причин пошкодження підземного газопроводу; визначення ефективності роботи станцій катодного захисту (СКЗ); робота з електроустаткуванням та електроінструментом; ремонтні земляні роботи, пов'язані з пошкодженням підземних газопроводів.

 

Запис на співбесіду та подробиці телефоном: (067) 551-52-04.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: