Криворізька художниця малює найбільші в Європі мурали і мріє розписати Кривий Ріг

ЦІКАВО
21.11.20 - 9:48

Команда "PastART studio" (криворізька художниця Юлія Мастерс та хотинський художник Володимир Пастушак), завершила створення найвищого живописного муралу в Європі "Материнство", який уособлює сімейні цінності. 

Про появу барвистого муралу нашій редакції розповіла сама авторка Юлія Мастерс. 

 

Дивовижний витвір вуличного мистецтва тепер прикрашає стіну однієї з багатоповерхівок київського житломасиву "Лебединий", біля метро Харківська. На ньому тендітна рудоволоса мати пригортає до себе усміхнене немовля. Як кажуть митці, малюнок уособлює все те прекрасне, що пов'язане з материнством. 

 

Висота малюнку становить 78 метрів, а загальна площа 1 155 м2. На виконання проєкту знадобилось майже 300 годин часу і 343 літри лаку та фарби. 

 

Це не перший рекорд творчої команди "PastART studio". Раніше вони створили найбільший в Україні мурал - картину площею 890 м2 під назвою «Місто майбутнього» в Запоріжжі, на території Мокрянського кам'яного кар'єру №3.

 

"Після цього досягнення у мене на меті - розмалювати наш рідний Кривий Ріг яскравими муралами", - поділилась з нами своїми мріями обдарована землячка.

 

 

Фото зі сторінки PastART studio.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: