«Криворізька інновація» запрошує молодь до участі у конкурсі стартапів

КОНКУРС
09.07.20 - 11:26

У травні в Кривому Розі стартував проєкт «Платформа реалізації ідей «Криворізька інновація». Його основна мета – підтримка та допомога молодим науковцям і талановитій молоді в реалізації їхніх стартапів.

«Ми прагнемо, щоб наша молодь залишалася у рідному місті, змогла реалізувати свій потенціал. Для цього їм потрібна підтримка, певний фінансовий ресурс і у цьому ми їм допоможемо», - наголосив мер Юрій Вілкул.

 

Мета проєкту - координація інноваційної діяльності криворіжців з метою комерціалізації наукових досліджень, відкритий і широкий пошук партнерів для розробки та реалізації інноваційних проєктів, організація процесу досліджень і розробок шляхом об'єднання в загальний фонд розробок широкого застосування, які можна використовувати для створення інноваційних продуктів.

 

На засіданні керуючого комітету члени команди, які працюють над реалізацією проєкту, доповіли про виконану роботу.

 

«Команда пройшла навчання в інноваційному холдингу Sikorsky Challenge, сформована чітка стратегія і ми розпочали втілювати її у життя. Зараз працюємо над першим напрямком – проведення конкурсу стартапів, він запланований на липень. Паралельно створюємо платформу, що буде включати стартап-школу для навчання, на фінальній стадії розробка сайту платформи, де відвідувачі зможуть знайти інформацію про стартап-школу, умови навчання та інші корисні матеріали», - зазначив керівник проєкту Вадим Щокін.

 

У межах проєкту, до співпраці залучили стартап-школу Sikorsky Challenge, Криворізький національний університет, Академію гірничих наук України, Інститут розвитку міста, Національний технічний університет України, «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», підприємства великого, середнього та малого бізнесу.

 

Сайт платформи розпочне працювати вже завтра.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»