Криворізька лікарня №5 отримала нове діагностичне обладнання

АКТУАЛЬНО
10.08.20 - 16:05

Міська лікарня №5 відкриває для себе нові можливості діагностики та лікування небезпечних хвороб. Цьому посприяла чергова підтримка та фінансування медзакладу за кошти міста. 

«Програма розвитку медицини посідає у нас перше місце не тільки через пандемію, а й тому, що ми піклуємося про здоров’я наших жителів. Ось сьогодні ми передаємо до 5-ої лікарні обладнання для того, щоб лікарі рятували життя криворіжців», - прокоментував мер Юрій Вілкул.

 

 
Лікарня отримала три апарати діагностичного спрямування: щілинна лампа для обстеження очного яблука та важких патологій зору і апарат УЗД для обстежень щитовидної та молочної залоз, органів черевної порожнини, судин та суглобів. А ще - відеоендоскопічне обладнання для обстеження шлунково-кишкового тракту. 

 

 

«Система дозволить проводити візуальній огляд слизових оболонок, а також робити фото та відеофіксацію, щоб в подальшому можна було зробити повторний огляд з колегами. Це значно покращує ранню діагностику новоутворень і допомагає в боротьбі проти раку», - говорить Микола Баранов, лікар-ендоскопіст 5-ої міськлікарні.

 

На закупівлю медобладнання з міського бюджету спрямовано близько 5 мільйонів гривень.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: