Криворізька молодь готується до святкування Дня Європи

СОЦІУМ
21.02.19 - 11:11

Як найкраще провести День Європи, ідей у молодих і креативних криворіжців багато. А щоб їх втілити в життя, потрібен ще й практичний підхід, який і починається зі створення реальних, цікавих і корисних пропозицій. Найкращі з них були заслухані на черговому засіданні міської молодіжної приймальні.

 «Я запропонувала провести групову арт-терапію — це психологічна допомога мистецтвом. Вона полягає в тому, аби людина, використовуючи 6 кольорів, зобразила свої турботи та проблеми на папері, а потім виправила їх яскравими кольорами», — розповіла викладач Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею Ольга Колганова.

 

 

Така практика, каже авторка пропозиції, розповсюджена в Європі. У місті її ще не використовували. Ще одна пропозиція стосується суто молодіжного середовища.

«Під час проведення фестивалю, я запропонувала організувати окрему молодіжну локацію. З іграми, літературно-акустичною зоною — з тим, що буде цікаво для молоді», — поділилася ідеями студентка КЕІ, член молодіжного виконкому Аліна Кузьміч.

 

 

Кожну з представлених пропозицій оцінюватимуть фахівці-експерти. До реалізації будуть відібрані найбільш нагальні й затребувані серед молоді.

«Кривий Ріг — це місто молоді, адже майже 200 тисяч молодих криворіжців проживають саме в нашому місті. І всі великі справи ми розпочинаємо з діалогу з молоддю. Будь-яке свято, наприклад, День Європи в Кривому Розі, ми починаємо з питань: що вам цікаво? яким ви бачите це свято? які у вас пропозиції? Системний діалог із молоддю — це один із головних пріоритетів у роботі міської влади», — зазначив заступник міського голови Андрій Полтавець.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: