Криворізька поетеса Інеса Доленник отримала відзнаку міжнародного конкурсу "Коронація Слова"

ГОРДІСТЬ
10.06.19 - 10:00 522

У Колонній залі Київської міської державної адміністрації відбулась 19-та церемонія нагородження переможців міжнародного літературного конкурсу "Коронація Слова".

Спеціальну відзнаку від відомого українського письменника Василя Шкляра у номінації "Як тебе не любити..." отримала криворізька поетеса Інеса Доленник.

 

Авторитетне журі конкурсу гідно оцінило прозове оповідання нашої землячки "Пам'ять".

 

"Досі перебуваю у легкому шоці - від запрошення у якості номінанта (до речі, вразив прописаний дрес-код - вечірня сукня) - до самої церемонії, а головне, від кількості талановитих людей, зібраних одночасно в одному залі. Та й що приховувати - комплімент від ведучої Ольги Сумської теж було приємно отримати (актриса з захопленням відзначила жіночу красу Інеси - ред.). Отак - все життя писала вірші, а відзнаку у найпрестижнішому міжнародному конкурсі отримала за свій перший в житті прозовий твір... Може, час переходити на прозу?" Звісно, жартую... Я вдячна засновникам, організаторам, членам журі за таку високу оцінку і за свято справжньої коронації слова. Відчуваю себе окриленою, щасливою і... здатною написати роман. На мій погляд, змінити людину на краще зсередини може лише щира віра в Бога і сильні враження від ЯКІСНОЇ літератури й інших видів мистецтва. А ви як думаєте, друзі?" - поділилась враженнями літераторка.

 

Ми щиро вітаємо нашу талановиту землячку і зичимо подальших творчих здобутків!

 

Фото зі сторінки Інеси Доленник.

 

Повне відео церемонії - нижче.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: