Криворізька прокуратура змусила орендаря повернути цирку приміщення та сплатити 522 тис грн боргу

     У Кривому Розі за втручання прокуратури недобросовісний орендар змушений повернути громаді приміщення вартістю понад 2,3 млн грн та сплатити 522 тис грн боргу.

Рішенням господарського суду Дніпропетровської області задоволено позов Криворізької місцевої прокуратури №1 в інтересах держави в особі Регіонального відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській області до приватного підприємця про  розірвання договору оренди, повернення державного майна вартістю понад 2,3 млн грн та стягнення заборгованість у розмірі 522 тис грн.

Між Регіональним відділенням Фонду державного майна України та вказаним підприємцем було укладено договір оренди нежитлового приміщення площею майже 830 кв. м., що перебуває на балансі ДП «Криворізький державний цирк», для розміщення нічного клубу.

Проте підприємець систематично не сплачував орендну плату, внаслідок чого утворилася заборгованість у сумі понад півмільйона гривень.

Наразі за втручання прокуратури вказаний договір оренди розірвано, підприємець змушений повернути приміщення Криворізькому державному цирку та сплатити борг у повному обсязі, - повідомляє прес-служба прокуратури Дніпропетровської області.