Криворізька скаутська організація відзначила Свято відкриття пластового року

     У неділю, 9 вересня, Свято відкриття пластового року відзначила дитяча скаутська організація "Пласт", яка вже рік діє у Кривому Розі.

Біля пам'ятника Святому Миколаю у Центрально-Міському районі пластуни провели офіційний захід, який перегорнув нову сторінку в історії цієї молодої, але дуже перспективної станиці Кривий Ріг.

На святковій зустрічі членів станиці діти та їхні батьки поділилились враженнями від таборового літа, підбили підсумки діяльності організації та подякували усім, хто допомагав і підтримував їх у цей нелегкий рік.

На церемонії пов’язали хустки новим юним скаутам. Після урочистостей відбулася фотовиставка, а також проведені імпрезки (невеличкі вистави).

Нагадаємо, що в Кривому Розі осередок Пласту (Станиця Кривий Ріг) з’явився у травні 2017 року.

У пластунів немає вікових обмежень, тому тут завжди раді як молодим людям, так і містянам старшого віку, що поділяють цінності організації та прагнуть пригод, ведучи активний спосіб життя.

"Ми динамічно розвиваємося, нас стає все більше, з'являються нові гарні обличчя, про Пласт в Кривому Розі дізнається все більше людей - і все це дуже круто! - відзначають криворізькі скаути. - Маємо багато планів на новий рік. Адже за рік, що минув, переконалися - на Пласт у Кривому Розі попит є! Тож дуже раді та вдячні усім тим небайдужим людям, які допомагають нам розвивати станицю, дякуємо нашим чарівним дітям та їх прекрасним батькам! Всі ви робите важливий внесок у розвиток нашого суспільства та країни. Бажаємо наснаги вам і нам у цій корисній для нашої України справі, і нехай допомагає нам з вами Бог!"

Довідково. Пласт – Національна скаутська організація України, створена в 1911 році. Метою Пласту є сприяння всебічному, патріотичному вихованню та самовихованню української молоді. Пластуни називають себе середовищем однодумців, де в пригодах молодь самовдосконалюється та вчиться відповідальності, щоб творити майбутнє України. Організація об’єднує більше 8000 патріотів  по всій Україні.

Для досягнення своєї мети Пласт розвиває духовні, інтелектуальні, соціальні і  фізичні риси своїх членів, плекає серед молоді традиції їхніх предків, передає знання і розуміння історії, культури та національних традицій, проводить екологічну, оздоровчу, аматорську спортивну та культурну діяльність.