Криворізька система цивільного захисту населення – найкраща на Дніпропетровщині

ВАЖЛИВО
06.08.19 - 17:46 486

З 29 липня по 2 серпня фахівці Головного управління ДСНС у Дніпропетровській області перевірили системи цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки, – повідомляє міське управління преси та внутрішньої політики.

Ретельно перевіряли управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Криворізького міьквиконкому та спеціалізовані служби цивільного захисту – департаменти соціальної політики, розвитку інфраструктури міста, управління економіки, розвитку підприємництва, капітального будівництва, охорони здоров’я. При транспортному відділі діє 2 служби: оповіщення та зв’язку і транспортного забезпечення.

 

«Крім матеріального забезпечення, серйозну увагу було приділено здійсненню організаційних заходів і відпрацюванню відповідної документації», – зазначив заступник начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Олександр Політаєв.

 

На підсумковому засіданні ланки єдиної Державної системи цивільного захисту у Кривому Розі заступник голови комісії – начальник управління організації заходів цивільного захисту у Дніпропетровській області полковник Анатолій Сугак підкреслив: «У Кривому Розі дійсно приділяється величезна увага такому життєво важливому питанню як цивільний захист, організації ефективної роботи з профілактики та ліквідації надзвичайних ситуацій. У цьому Кривий Ріг – найкращий на Дніпропетровщині і є гарним прикладом для інших міст».

 

Фото - міського управління преси та внутрішньої політики.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: