"Криворізька Теплоцентраль" вибачилась перед мешканцями за несвоєчасно подане тепло

ВАЖЛИВО
23.11.23 - 18:33

АТ "Криворізька Теплоцентраль" просить вибачення у мешканців міста, в будинки яких несвоєчасно було подано тепло, - повідомили на офіційній сторінці державного підприємства.

Зокрема у повідомленні йдеться, що «ситуація, внаслідок якої без своєчасної подачі опалення залишились десятки багатоповерхівок Кривого Рогу, сталася через пошкодження теплових мереж.

 

Цьому передувала неможливість провести достатню кількість гідравлічних випробувань мереж у літній період через відсутність води після руйнування росіянами Каховської ГЕС. Каховське водосховище було основним джерелом водопостачання Кривого Рогу та "Криворізької теплоцентралі».

 

«Висловлюємо велику вдячність Раді оборони міста, міській владі, зокрема Олександру Юрійовичу Вілкулу, та комунальним підприємствам «Кривбасводоканал», «Криворіжтепломережа», «Міський тролейбус», «Міський трамвай» за надання бригад та комунальної техніки. Також дякуємо колективу підприємства за цілодобову роботу протягом останніх двох тижнів. Ще раз зазначаємо, ремонтні роботи знаходяться на завершальній стадії і ми розуміємо наше завдання якісно провести опалювальний сезон, незважаючи на проблеми, які виникли на його початку", - підкреслили у Теплоцентралі.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: