Криворізькі аеророзвідники "Люфтваффе" з артою напалили росіян та їхньої техніки. Відео

ВІЙСЬКОВІ
16.03.23 - 9:30

На бойовому чергуванні криворізький підрозділ аеророзвідки "Люфтваффе" 129-ї бригади ТРО, за допомогою артилеристів, напалив росіян та їхньої техніки.

"Ми підсвітили 44-ій ОАБр та дуже крутим засобам вогневого враження, ну тим, що вольфрамовими кульками стріляють", - поділився результатами роботи керівник Люфтваффе Микола Колесник. - Всі екіпажі відпрацювали на відмінно". 

 

На фото - російська установка РЕБ Діабазол-Житель.

 

"Найважче було підсвічувати арті установку РЕБ, бо вона - найстрашніший ворог аеророзвідки. Підтвердити наявність цілі та її враження вийшло не з першого разу. Спочатку, з першої спроби, керування літаком було заглушене повністю: ні керування, ні відеосигналу. Поверталися хвостом вперед, але є в нас вже досвід, як виходити з таких ситуацій. Підсвітили, влучання засобами вогневого враження старшого начальника, з вольфрамовими кульками, і одразу зникли проблеми з телеметрією, з’явився стійкий відеосигнал. Ми зрозуміли що ціль знищено разом з екіпажем. Потім обслуговували роботу артилерії, 44 ОАБр. Чудово працювати з майстрами своєї справи! Напалили те, що знаходили", - розповів Микола Колесник. 

 

Відео роботи підрозділу - тут.

 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: