Криворізькі акробати привезли нагороди з Міжнародного турніру «Фортеця»

08.06.21 - 15:17

З 1 по 6 червня у Білгород-Дністровському на Одещині відбувся Міжнародний турнір «Фортеця» зі спортивної акробатики, на якому гідно виступили криворізькі дітки.

У змаганнях взяли участь 280 спортсменів з різних куточків України - Києва, Кривого Рогу, Вінниці, Одеси, Миколаєва, Харкова, Сум, Бендер та інших міст.

У складі компетентного журі були судді національної та міжнародної категорій. Головним суддею виступив заслужений тренер України Михайло Сорочан.

Організувала турніру міська Дитячо-юнацька спортивна школа.

Криворізькі спортсмени досягли відмінних результатів і повернулись додому з оберемком нагород.

Серед жіночих пар 13-19 років перше місце здобули Аліна Токарська та Аліна Косенко, а серед жіночих пар 12-18 років першість вибороли Софія Приходченко і Дарія Коцюруба.

Друге місце серед чоловічих пар 12-18 років посіли Давид Тонян і Святослав Крук.

Першість серед змішаних пар 13-19 років здобули Аріна Забутна і Артур Євтушенко. Друге місце присудили Аріні Марток і Максиму Бондарю.

Серед жіночих груп першого розряду Віра Белошавіна, Адель Саберзанова та Софія Яновська вибороли друге місце.

Серед змішаних пар (1 дорослий розряд) друге місце посіли Софія Колотун та Емір Йилдирим.

Серед змішаних пар (1 юнацький розряд) першість здобули Влад Грубляк та Олександра Дрозд.

Тренували діток Алла Саберзанова та Сергій Послушной, хореографи - Шкляєва Є.В, Кладченко І.В., Прокошина Т.М.