Криворізькі АТОвці та їхні рідні зможуть взяти у часть у Бузковому балі

СОЦІУМ
14.03.19 - 10:09

Стартувала підготовка до бузкового балу для АТОвців Дніпропетровщини. Бійців та їхніх рідних запрошують долучитися до бузкового балу-2019, який відбудеться 13 квітня.

Уперше танцювальна феєрія відбудеться у Павлограді. До репетицій вже стали 12 пар. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

«Держава має піклуватися про тих, хто захищає кордони на сході країни. Для прискорення соціалізації бійців організовуємо тренінги й різноманітні курси, спортивні змагання і сплави на каяках, – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. – Найпопулярніші у хлопців та їхніх рідних – різдвяні та бузкові бали. Їх влаштовуємо вже третій рік поспіль. Вперше танцювальне свято пройде не в обласному центрі. Це дасть можливість долучитися до балу більшій кількості бійців із районів». 

Бузковий бал-2019 за традицією буде благодійним. Всі охочі зможуть передати кошти на лікування поранених бійців. 

«Гратиме військовий оркестр. Будуть і колективні виступи, і сольні номери, і різноманітні танцювальні ігри, – додав Валентин Резніченко. – Вже стартували репетиції. Вони проходять і в Дніпрі, і в Павлограді». 

Відкриття балу – о 16:00. Вхід вільний. 

Аби стати учасником, необхідно звернутися до павлоградського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді або зателефонувати за номером 068 6798961. 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: