Криворізькі боксери повернулись з перемогами з міжнародного турніру в Азербайджані

17.04.19 - 13:59

З 11 по 15 квітня в м. Баку (Республіка Азербайджан) відбувся Міжнародний турнір із боксу серед юнаків та молоді. У ньому брали участь команди Азербайджану, України, Грузії та РФ.

Команду України представляли й криворізькі боксери, вихованці Дитячо-юнацької спортивної школи №3 під керівництвом тренера Олександра Бикова та Дитячо-юнацької спортивної школи №5 під керівництвом Геннадія Орловського.

У фінальних поєдинках наша боксерська молодь показала гідні результати.

У ваговій категорії 60 кг Кирило Темненко став чемпіоном цього турніру серед юніорів.

Друге місце у ваговій категорії 50 кг серед юніорів здобув Кирило Гречин. 2 місце серед молоді у ваговій категорії 60 кг посів Ярослав Ярошенко. Обидва боксери - вихованці ДЮСШ №5.

Вихованці ДЮСШ №3 Микита Остапенко (64 кг) та Артем Бірюков (66 кг) посіли 2 місця.

У командному заліку команди України та Азербайджану розділили 2 місце. На третьому - грузинські боксери.