Криворізькі борці відзначилися успіхами на Кубку України з вільної боротьби

СПОРТ
18.12.23 - 10:27

У Білій Церкві на Київщині з 14 по 16 грудня відбувся Кубок України з боротьби вільної серед чоловіків та жінок. Вправністю та майстерністю відзначилися на змаганні борці Криворізької ДЮСШ №2.

Дар'я Константинова у ваговій категорії 72кг виборола бронзову медаль.

 

Станіслав Луценко у ваговій категорії 61кг посів ІІІ місце, а також виконав норматив майстра спорту України, - поділилися у спортшколі.

 

Вітаємо наших успішних спортсменів та їхнього тренера Олександра Лозного!

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: